Pomóż  Bibliotece wygrać 250 nowiutkich książek! Głosuj!

100 najnowszych książek - światowych bestselerów oraz przede wszystkim pozycji dla dzieci w każdym wieku - może trafić do Gminnej Biblioteki w Gaszowicach.  A do tego superwygodne pufy, w których będzie można się rozsiąść z ulubioną lekturą w ręku.  Jak to możliwe? Miejscowa biblioteka bierze bowiem udział w konkursie pod hasłem "Wspólne czytanie", w którym do wygrania jest 20 zestawów składających się z 250 książek i wygodnych siedzisk dla czytelników.     Teraz każdy mieszkaniec - naszej gminy może pomóc miejscowej książnicy zgarnąć jedną z głównych nagród, bo zasady konkursu są proste.
Co trzeba zrobić. 2 października na stronie internetowej www.wspolneczytanie.pl rusza internetowe głosowanie. Wystarczy wejść na wskazaną stronę, zalogować się na niej lub też skorzystać z możliwości zarejestrowania się poprzez aktywne konto
w portalu społecznościowym Facebook i kliknąć odpowiednią ikonkę przy nazwie naszej biblioteki. Każdy głos się liczy, bo głosowanie trwa tylko do końca października. Każdego dnia jedna osoba może oddać tylko jeden głos, więc warto głosować systematycznie, tym bardziej, że organizatorzy przygotowali nie tylko 20 nagród głównych, ale także 100 nagród II stopnia. Wszystkich mieszkańców naszej gminy zachęcamy do włączenia się do akcji i aktywnego udziału w głosowaniu. To dzięki Wam dzieci z naszej gminy będą mogą już wkrótce przeżywać niesamowite przygody w towarzystwie bohaterów najnowszych bestselerów.


                                      Głosujcie!

SEKAP
Rządowe Centrum Legislacji
Epuap
Subregion Zachodni